top of page

O nás

Působíme na trhu autoopravárenství již od roku 1990. Hlavní náplní naší práce jsou karosářské a lakýrnické práce na vozech všech značek. V tomto máme bohaté 30-ti leté zkušenosti a prezentujeme se prací vysoké odborné úrovně a plně se kvalitou vyrovnáme značkovým servisům. V mnoha směrech je však i předčíme. Obě naše pracoviště, tedy klempírna a lakovna, splňují ty nejvyšší standardy obou specializací, což dokládá například i plná certifikace pro opravu vozů BMW.

Již dlouhá léta spolupracujeme s Libereckými značkovými servisy společnosti Auto KP plus s.r.o. Liberec (Suzuki, Fiat, Citroen, Nissan, Toyota, Jeep a Hyundai), dále společnosti Pele-Si Auto s.r.o. Liberec  (Mazda, Honda) a Cartech s.r.o. Liberec (BMW, MINI), pro které provádíme kompletní opravy vozů. Jsme smluvními partnery většiny pojišťoven a zajišťujeme komplexní řešení Vašich pojistných událostí.

Náš hlavní servis najdete na adrese Chotyně 239, Hrádek n.Nisou. Pro zákazníky z Liberce jsme v roce 202 otevřeli novou pobočku v centru Liberce na adrese Josefinino Údolí 145 v Liberci 5, kde již provádíme veškeré mechanické opravy a demontážní práce na havarovaných vozidlech v rámci zrychlení a zefektivnění oprav.

Jsme jeden z největších a nejlépe vybavených neznačkových autoservisů, klempíren a lakoven nejen na Liberecku, ale i na území ČR, navíc s velmi dobrou pověstí v rámci cenotvorby a kvality práce, na které si zakládáme nejvíc. Lakovnu a klempírnu máme v budově o velikosti cca 600m2, dostatečné venkovni stání včetně 6-ti krytých venkovních stání pro rozpracovaná auta, celý areál je oplocen a zabezpečen, zároveň je firma dostatečně pojištěna pro případné škody na svěřeném majetku.

 

Máme 8 stálých zaměstnanců, vybaveni jsme dvěma stříkacími kabinami, originálním míchacím zařízením, myčkou a vším ostatním, co je ke klempířským a lakovacím pracem nezbytné. Klempírna je vybavena rovnací stolicí a dvěma profesionálními zvedáky a veškerým pracovně-servisním vybavením. Lakujeme premiovými materiály Glasurit od dodavatele Toplac s.r.o. Vlastníme  odtahovou dodávku s vlekem pro dopravu havarovaných vozů, poskytujeme případně i náhradní vozidlo. Pracujeme s programem výpočtů škod Silverdat a Audatex.

3-certifikát glasurit 2021.jpg
4-Certifikát lakovna BMW 2019-2020.jpg
4-Certifikát klempírna BMW 2019-2020.j
Máte zájem o naše služby?
bottom of page